نماد سایت خبرکده

‌‌🔸مهدی چمران، رییس شورای شهر …

‌‌🔸مهدی چمران، رییس شورای شهر  … 960955001712070003 1024x1024

 

 

‌‌🔸مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران، با اشاره به ساخت مسجد در پارک قیطریه، گفت که «برای ساخت مسجد در پارک قیطریه نه قرار است درختی قطع شود و نه فضایی اشغال شود، نباید تحت تأثیر جو روانی قرار گیریم چرا که تهران مسجد کم دارد.»
او افزود: «باید ۴۰۰ مسجد در پایتخت ساخته شود.»
@VahidOOnLine

🔸در پی انتشار گزارشی در اعتمادآنلاین درباره احتمال حذف سه‌باره استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه استقلال بیانیه‌ای با عنوان تند «شکایت از اعتماد آنلاین و آدمک‌های پشت پرده حمله به استقلال» منتشر کرد: «برخی افراد که سابقه دشمنی با باشگاه استقلال را دارند، به دروغ مدعی حذف استقلال از آسیا شدند. باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر جعلی، بار دیگر به هواداران فهیم خود اطمینان می‌دهد تمام مدارک و مستندات از جمله تسویه‌نامه معتبر با باشگاه سانتاکلارا را بارگذاری کرده است.»
@VahidOOnLine

🔸یک مقام اداره محیط‌زیست مازنداران می‌گوید ماده‌پلنگی که لاشه آن در منطقه چهاردانگه پارک ملی کیاسر پیدا شده بود، بر اثر شلیک «شکارچیان غیرقانونی» تلف شده است.
«چارپاره» از جمله مهمات ممنوعه و غیرمجاز در ایران است که به گفته آقای ربیعی در بررسی‌ها در ناحیه سر و دیگر قسمت‌های پلنگ مشاهده و جداسازی شد.
@VahidHead


🔸هبت الله آخوندزاده، رهبر طالبان طی فرمانی به ادارات نظامی و غیرنظامی حکومتی دستور داده است که دیگر سهم بازنشستگی/تقاعدی را از حقوق ماهوار کارمندان کسر نکنند.
این کار عملاً به معنای منحل شدن نظام بازنشستگی کارمندان دولتی تعبیر شده است، چون در این صورت کارمندان دولتی وقتی بازنشسته شوند، هیچ حقوقی به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.
@VahidAfLine

🔸یک بنیاد خیریه آمریکایی به نام «آشپزخانه مرکزی جهانی» می‌گوید پس از کشته شدن هفت امدادگرش در حمله اسرائیل عملیات توزیع غذا در غزه را متوقف می‌کند.
موسسه خیریه «آشپزخانه مرکزی جهانی» بعدتر در بیانیه‌ای اعلام کرد امدادگران کشته شده استرالیایی، لهستانی، بریتانیایی، فلسطینی و یک شهروند آمریکایی-کانادایی بودند.
ارین گور، رئیس موسسه خیریه «آشپزخانه مرکزی جهانی»، این حمله هوایی را «حمله به سازمان های بشردوستانه» خواند که در وخیم‌ترین شرایط کار می‌کنند.
رئیس این موسسه خیریه گفت که اسرائیل از غذا به عنوان یک «سلاح جنگی» استفاده می‌کند.
@VahidHead


🔸پارلمان اسرائیل لایحه ارائه شده از سوی ائتلاف دولت بنیامین نتانیاهو برای «بستن فوری» شبکه الجزیره در این کشور به دلیل نحوه پوشش خبری جنگ غزه را تصویب و نهایی کرد.
همزمان با تصویب این قانون، نخست‌وزیر اسرائیل در پستی در شبکه ایکس نوشت: زمان بستن الجزیره فرا رسیده است.
@VahidHead


🔸سه تن از وزرای پرو پس از رسوایی سیاسی جدید دینا بولوارته، رئیس‌جمهور این کشور، که به مجموعه ساعت‌های لوکس او مربوط می‌شود، به‌طور ناگهانی استعفا کردند.
نیروهای پلیس پرو در آخر هفته به خانه و دفتر خانم بولوارته یورش بردند. آنها به دنبال شواهدی مبنی بر منشأ حداقل سه ساعت رولکس بودند. بولوارته تخلفات خود را رد کرده و اصرار دارد که ساعت‌ها را با پول خود خریداری کرده است.
قانونگذاران پرویی می‌گویند رئیس جمهور پیشتر مالکیت این ساعت‌ها را اعلام نکرده‌است.
پس از استعفای وزیر کشور، وزرای آموزش و پرورش و زنان پرو نیز در حمایت از او استعفا کردند. استعفای این سه وزیر در حالی صورت می‌گیرد که نخست‌وزیر پرو تنها یک ماه است که کار خود را آغاز کرده است.
@VahidHead

📡 @VahidOn

خروج از نسخه موبایل