نماد سایت خبرکده

‌بیشتر در واکنش به عکس از مترو …

‌بیشتر در واکنش به عکس از مترو … 168803001586005205

 

 

‌بیشتر در واکنش به عکس از مترو در تصاویر پایین این پست:
این تصویر خیلی ترسناکه
gandommak
این عکس داغونم کرد.
NeginIshere
هولناک است. با این وضعیت #ویروس_کرونا تا میلیونها کشته نگیرد، از ایران نخواهد رفت.
MariaSarsalari
درحالی که ۲۴ساعت گذشته در جهان بدترین روز از نظر بیشترین آمار مبتلایان و بیشترین مرگ و میر ناشی از کووید۱۹ بوده است و تمامی کشورها سیاست‌های قرنطینه را با عناوین سفت و سخت (lockdown, quaraintine, cofinement) تمدید کرده‌اند، کار رسمی در ایران آغاز می‌شود.
#کروناوکشتارسیستماتیک
aramgah
ریده شد تو همه زحمتامون نه؟؟
Shakibaaaaaaaa
دو الی سه هفته دیگه نتیجه این گندی که زده شده مشخص میشه
AghiliBehnam
موج دوم همه گیری کرونا تو‌ تهران در راهه. اینو از حجم تردد ماشینها تو اتوبانهای تهران میشه فهمید
amizjafar
مردم #قرنطینه را معادل تعطیلات دانسته‌اند!
پایان تعطیلات شده شکستن قرنطینه!
مطمئنا موج دوم #کرونا در راه است، قوی‌تر و کشنده‌تر
Mhnike7
حقیقتاً تصویر غم‌انگیزیه. مردمی که اسیرند به معنای واقعی کلمه. اگر تصمیم بر این باشه که نرند خب هزینه‌های جاری زندگی رو کی می‌ده؟ وقتی هم که میرند، با فشار و استرس بیماری و مرگ درگیرند. گیر افتادیم تو این قفس.
silent_roarer
اینجورکه از ترافیک اتوبان نزدیک خونه و شکسته شدن سکوت مطلق ۱۵روزه و عکس‌های متروی تهران متوجه شدم امروز همون شنبه‌ایه که روحانی می‌گفت و #کرونا رو شکست دادن! اون‌هم با فاصله فقط ۳روز از سیزده‌بدری که هر تجمعی حتی در فضای باز خطرناک بود. خدا این ورژن تدبیر مسئولین رو بخیربگذرونه.
ZahraAzizAhooei
سیزده فروردین تو قرنطینه موندن بر عهده مردم بود که رعایت شد
شونزدهم فروردین تو قرنطینه بودن مردم بر عهده دولت بود که خیلی بی‌تفاوت ازش گذشت
نتیجه‌ش هم میشه بیماری نزدیکانمون که بزودی می‌بینیم، ولی قطعا تو آماری که اعلام میشه کرونا مهار شده
jeneral83
سه روز پیش تجمع حتی در فضای باز خطرناک بود، حالا ترافیک و ادارات و مترو و اتوبوس…
bvvafakhah
تلاش‌شون برای جلوگیری از سیزده‌بدر هم نه به خاطر کرونا، بلکه در ادامه‌ی روند چهل و چند ساله‌ای بود که در مخالفت و جلوگیری از آیین‌های ایرانی داشتند. فقط این بار بهانه‌ی قابل‌قبول‌تری داشتند. ترافیک امروز تهران معنی جز این برای من نداره
Ardeshir
میگن امروز مردم رعایت نکردن و موجب ترافیک در خیابونا و شلوغی مترو شدن.
واقعا چه مردم بیشعور و بی فرهنگی هستید که واسه رفتن به اداره و شرکتاتون جای تاکسی و مترو از قدرت پروازتون استفاده نمیکنید
santiaaagoooo
«بارها و بارها از مردم خواسته‌ایم که حداقل پانصد میلیون تومان به عنوان ذخیره‌ی روز مبادا در حساب‌های بانکی‌شان نگه دارند. متاسفانه این هشدار دلسوزانه‌ی ما همواره مورد بی‌توجهی آنها قرار می‌گیرد و امروز نتیجه‌ی آن را شاهدیم: هجوم مردم به ادارات و شرکت‌های خصوصی جهت ادامه‌ی کار.»
pesarack
زیاد اشاره شده این روزها ولی باز از بامزگی سرنوشت ما چیزی کم نمیشه. همه دنیا سیاست‌مدارها و مسئولین مملکتی دوبرابر دارن کار میکنن، مردم تعطیل شدن و حمایت نقدی و غیرنقدی می‌گیرن. اینجا مجلس تعطیل‌شده و مسئولین رفتن کیش. مردم رو‌ فرستادن سر کار و میگن به قدر کافی مردم خوبی نیستین.
EsSh1388
اینا خونه بمونن کارفرما اخراجشون می‌کنه، بیرون برن کرونا تهدیدشون می‌کنه. در عین حال چه خونه بمونن چه نه، آخوندا تهدیدشون می‌کنن.
uint_32
یک ماه موندیم خونه تا اینها گند بزنن باز! همه‌مون می‌میریم. دولت بی‌عرضه، حکومت فاسد اندر فاسد
amin
موشک دوم را لود میکند
kobi37518330
نتیجه ساخت موشک و تهدید کشورها، جنگ افروزی تو منطقه و حمایت از گروه های شبه نظامی و…..میشه کشوری که تحریم کمرش رو شکونده و توانایی پرداخت هزینه و تعطیل کردن حتی یک ماهه کشور رو نداره. نتیجه اش میشه این عکس که تو پیک بیماری مردم باید پاشن برن سر کار
desaillymarsel
چه حس و حال بدی داره این عکسه، آدمایی که می‌دونن نباید این‌جا باشن اما چاره‌ای ندارن، انگار سرنوشت محتومی رو پذیرفته باشن
golrokhd

? @

خروج از نسخه موبایل