کد خبر : 9225
   تاریخ انتشار : ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
-

‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر …

‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر … ‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر … 485503001584990606 160x100

    ‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر بهداشت”): ضمن تشکر از پزشکان بدون مرز، با اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا و نیز استفاده از تمام ظرفیت درمانی نیروهای مسلح، فعلا نیازی به برپایی تخت بیمارستانی توسط نیروهای خارجی نیست و این حضور منتفی است.vahabzadeh_aliاول دعوت می‌کنن، بعد که دو هواپیما تجهیزات و نیروی متخصص

 

‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر … 485503001584990606

 

‌علیرضا وهاب‌زاده (“مشاور زیر بهداشت”):
ضمن تشکر از پزشکان بدون مرز،
با اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا و نیز استفاده از تمام ظرفیت درمانی نیروهای مسلح، فعلا نیازی به برپایی تخت بیمارستانی توسط نیروهای خارجی نیست و این حضور منتفی است.
vahabzadeh_ali
اول دعوت می‌کنن، بعد که دو هواپیما تجهیزات و نیروی متخصص برای برپایی بیمارستان ۵۰ تخت‌خوابی میرسه تهران اینطوری میزنن زیر میز. نمونه برنامه‌ریزی ملی!
tehran

پزشکان بدون مرز با موافقت وزارت به ایران امده اند؛ وقتی که جرات حمایت از مجوز خود را نداری و در برابر فشار عناصر دولت پنهان تسلیمی؛ بهتره بری غاز به چرونی!
#خود_تحریمی
Shabzadeh5
بابا دست از سر ملت بردارید. خودتون هیچ غلطی نمی‌تونید بکنید مانع کمک‌ها هم می‌شید. چرا؟ چون حضرت‌ آقا دو روز پیش فرمودن که کمک نمی‌خوایم! من اوکیم با این قضیه هر وقت تیم بهداشتی که ایشون دارن برای همه مردم فراهم باشه. تا کی باید جون مردم بازیچه دست توهمات و حماقت‌های شما باشه؟!
PartnerBrothers
دست همراهی یکی از خوشنام‌ترین نهادهای جهانی، «سازمان پزشکان بدون مرز» را پس می‌زنند.
بازوهای رسانه‌ای رهبری و سپاه پاسداران، این نهاد معتبر را «جاسوسان آمریکایی»، «کارشناسان امنیتی آمریکا» و «پیگیر جنگ بیولوژیک» توصیف می‌کنند.

چه ساده‌انگار هرکه در پی دیپلماسی و مصالحه‌ است!
morkazemian

تمام پیشنهادات کمک‌های بین‌المللی یکی بعد از دیگری رد می‌شوند. هرگز فراموش نمی‌کنیم که عزیزانمان قربانی لجبازی‌ها و توهمات جمهوری اسلامی شده‌اند.
nlashani1
چرا کشوری با رشد اقتصادی منفی، تورم ۵۰درصدی، با نرخ بیکاری بالای ۲۰٪ ، حدود ۵۰٪ زیر خط فقر و بیست و چندمیلیون زاغه‌نشین، کارتن‌خواب و گورخواب، باید کمک‌های جهانی رو رد کنه؟! مملکتی که در تامین ماسک مونده چرا باید جان مردمش رو با ارزن یکی بگیره؟! شما از کدوم جهنمی نازل شدین اخه!
۶national_front

?امروز اکانت سفارت ایران در فرانسه از قول سفیر نوشته بود:
IraninFrance:
بهرام قاسمی:دومین محموله پزشکان بدون مرز از بوردو امروز راهی تهران شد.علاوه بر دارو واقلام موردنیاز پزشکان وپرستاران،تجهیزات یک بیمارستان صحرایی که باهماهنگی وزارت بهداشت نصب وآماده کمکرسانی به بیماران خواهد شد بخش مهمی از محموله ایندو هواپیماست.اولین محموله یکشنبه به تهران رسید.
IRANinFRANCE

?بعد منابع نزدیک به سپاه مطالبی مثل تصویر پایین این پست منتشر کرده بودند. مثلا این در کانال‌های تلگرامی منتسب به سپاه:

“⚠️ورود کارشناسان امنیتی آمریکا به کشور برای تکمیل جنگ بیولوژیک
?پس از تقویت احتمال آزمایشگاهی بودن ویروس کرونا و دست داشتن آمریکا در تولید و تکثیر آن، حالا ابعاد تازه ای از این جنگ بیولوژیک در حال اجراست.
بنابر رصدهای دقیق اطلاعاتی، کارشناسان امنیتی در پوشش هیئت اعزامی پزشکان بدون مرز از فرانسه، برای ارزیابی تاثیر کرونا و نحوه عملکرد این ویروس بر مردم ایران، وارد کشور شده‌اند.
با توجه به ممنوعیت ورود آمریکایی‌ها به کشور، این ماموریت به ماموران آمریکایی با تابعیت کشورهای اروپایی سپرده شده تا گزارش دقیق و میدانی از میزان اثر این ویروس بر ژن ایرانی تهیه و به آمریکا ارائه شود.
رهبر انقلاب در بیانات روز گذشته هشدار دادند:
به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند و یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می شود بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی خود را بیشتر کنند”

?بعد این در خبرگزاری فارس:

“محمد رئیس زاده مدیر عامل انجمن پزشکان مسلمان بدون مرز، در واکنش به اعزام تیم پزشکان بدون مرز فرانسوی به کشورمان برای راه اندازی بیمارستان صحرایی گفت: ما از کمکهای انسان دوستانه استقبال میکنیم و حاضریم در صورت نیاز، کادر درمانی کشورمان را هم با تجارب ارزشمند به سایر کشورها اعزام کنیم واین تیم فرانسوی هم اگر یافته ی علمی جدیدی دارند مایلیم در یک بحث علمی باحضور صاحب نظران کشوری نظرات آنها را بشنویم و در صورت تایید بکار ببندیم اما برای انجام کار درمانی و ویزیت بیماران در حال حاضر نیاز به هیچ متخصصی از سایر کشورها نداریم.”
farsnews
?و الان بعد از توییت “مشاور وزیر بهداشت” مبنی بر منتفی شدن راه‌اندازی بیمارستان نوشتند:

“وزارت بهداشت رسما به جاسوسان آمریکایی گفت: نه مرسی! ”
یا
“پیگیری ها جواب داد!
ولی باید مطمئن شد که این #پزشکان_بدون_مرز که بعضا در پوشش #جاسوس به نفع سرویس های کشورهای غربی و آمریکا فعالیت می کنند در نهایت چه کار خواهند کرد و برنامه دولتی ها برای آنها چیست چون اکنون وارد کشور عزیزمان شده اند. ”
Rooyeshnews1

? @Vahid

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.