کد خبر : 1389
   تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
-

‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز- …

‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز- … ‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز- … 030492001580712605

    ‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز-تهران آسمان وبرج مراقبت نشان می دهدحداقل سه خلبان درکابین آن هواگرد شاهد زنده شلیک و اصابت موشکها و کشتارپرواز PS752 بوده اندو موضوع در برج مراقبت هم دانسته بوده و امکان ندارد از صدر تا ذیل نظام منجمله رییس هواپیمایی کشوری از موضوع بیخبر بوده باشند. ‏مکالمه ی

 

‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز- … 030492001580712605

 

‏مکالمه بین خلبان پرواز شیراز-تهران آسمان وبرج مراقبت نشان می دهدحداقل سه خلبان درکابین آن هواگرد شاهد زنده شلیک و اصابت موشکها و کشتارپرواز PS752 بوده اندو موضوع در برج مراقبت هم دانسته بوده و امکان ندارد از صدر تا ذیل نظام منجمله رییس هواپیمایی کشوری از موضوع بیخبر بوده باشند.

‏مکالمه ی خلبان آسمان که در ۲۵ ه/پ پرواز می کرده است به غیر از ماهوارهای اطلاعات مخابراتی برای پرنده شنودی که در ارتفاع ۴۰ هزار پا یا بیشتر تا ۸۰۰ کیلومتری در پرواز بوده است قابل ضبط بوده است و برای هواپیماهای عادی حداقل در شعاع ۳۰۰ کیلومتری!
باوجوداین شواهد۳روز دروغ می گفتند!

‏این مکالمه توسط مقامات اوکراینی منتشر شده است. و البته سوالی که باقی می ماند آن است که چه چیزی در جعبه سیاه مکالمات کابین خود هواپیماست که از این بدتر است و از دادن آن طفره می روند.

‏این هم اصل مکالمه از خبرگزاری اوکراینی یونیان. برسد به دست آن بوقچی دروغگوی بی شرمی که در نیویورک تایمز سعی می کرد از پیکرقربانیان لباسی بر تن روحانی و دولت اش بدوزد و دست شان را از خون قربانیان بشوید.

JonasBlabe

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.